Olivier Nowak

Szanowni Państwo,

Chcemy przedstawić naszego Synka. Ma na imię ma Olivier. Przyszedł na świat 16.09.2018r. Dla nas rodziców jest wspaniały i wyjątkowy! O chorobie Olivierka dowiedzieliśmy się w 28 tygodniu ciąży, a po porodzie usłyszeliśmy diagnozę: hemimelia strzałkowa, koalicja skokowo-piętowa. Wrodzona wada Olivierka objawiła się brakiem kości strzałkowej w lewej nóżce. Jest ona krótsza o około 3 cm, a w stópce rozwinęły się tylko dwa paluszki.

Ma przed sobą szereg operacji i długą rehabilitację

Nasz Szkrabek od pierwszych dni życia poddawany jest wielu konsultacjom medycznym i badaniom. W tym celu przemierza setki kilometrów. Jest bardzo dzielny. Szukaliśmy pomocy i znaleźliśmy ją dzięki fundacji „Kochaj Życie”, oraz wielu ludziom dobrej woli, którzy wspierają naszego Synka. Już wiemy, że istnieją lekarze, którzy chcą podjąć się leczenia Olivierka. Jego najblizsze 18 lat to czas ciężkich dla Niego i dla nas rodziców wyzwań. Ma przed sobą szereg operacji i długą rehabilitację, które są bardzo kosztowne. Wierzymy w to , że ostatecznie będzie mógł funkcjonować podobnie do swoich rówieśników.

Prosimy o pomoc wszystkich ludzi wielkiego serca, za co z góry dziękujemy.