Włodzimierz Jarmołowski

Drodzy przyjaciele i znajomi!

Proszę udostępnijcie informację o zbiórce, aby mogła trafić do jak największej liczby osób, które mogą nam pomóc! Nasz syn Włodzio musi zostać zoperowany, żeby w przyszłości mógł normalnie funkcjonować.

Ortezy nie leczą, pomagają tylko zatrzymać pogłębianie się choroby.

Mamy niewiele czasu, gdyż operacja musi być przeprowadzona w sierpniu. Włodzio cierpi na rzadką chorobę genetyczną – syndrom Echlersa-Danlosa.Mamy szansę, aby naszego synka zoperował słynny chirurg z Ameryki dr Paley. Jako pierwszy i jedyny zdiagnozował Włodzia i zaproponował operację. Jest ona jedyną możliwą metodą, która nie zaszkodzi, a być może w 100% pomoże Włodziowi normalnie funkcjonować.

Operacja musi być wykonana na obu nóżkach, co zwiększa jej koszty. Nasz syn od początku chodzi w ortezach, które musimy robić na wymiar co 8-10 miesięcy. Musi je nosić od rana do wieczora. Ortezy nie leczą, pomagają tylko zatrzymać pogłębianie się choroby. Jest to rozwiązanie na krótką metę, ponieważ dziecko rośnie i nogi coraz bardziej ulegają deformacji A co za tym idzie: kolana, biodra, kręgosłup….. wózek…

Mamy niewiele czasu,operacja ma się odbyć w sierpniu w Warszawie. Nie jest niestety refundowana przez NFZ. Całkowity koszt operacji to 198 235 tys. zł. Własnymi siłami udało nam się uzbierać 40 000, niestety jest to wciąż za mało, pozwala nam to tylko zarezerwować termin operacji.

Bez waszej pomocy, pomocy ludzi dobrej woli nie uzbieramy reszty kwoty, aż 158 000zł.

Zwróciliśmy się o pomoc do fundacji Siepomaga, ruszyła już zbiórka, proszę o pomoc.

Liczy się każda złotówka.