Day

7 kwietnia, 2019

Podziękowania dla Klubu Integracji Europejskiej

Zarząd i Rada Fundacji „Kochaj Życie” bardzo dziękują Klubowi Integracji Europejskiej a w szczególności Pani Barbarze Jończyk, za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc naszym podopiecznym. Pieniądze zebrane podczas Balu Karnawałowego Przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie, to wielki „Dar Serca”, który przeznaczymy na najpiękniejszy ludzki gest – jakim jest pomoc chorym dzieciom.

Bieg po Dynię 2021

Siedemnastego października wystartuje kolejna, siódma już edycja „Biegu po Dynię”. Bieg odbędzie się w podwarszawskiej Lesznowoli.Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie naszej Fundacji do udziału w tym przedsięwzięciu. Start i meta znajdują się na stadionie sportowym w Lesznowoli przy ul. Szkolnej 6. Fundacja „Kochaj Życie” zaprasza dzieci z niepełnosprawnością do uczestnictwa w biegu.Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w biegu...