Fundacja na Dożynkach Gminnych 2024 w Raszynie

Pierwszego września uczestniczyliśmy w Dożynkach Gminnych w Raszynie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze wsparcie pozwoliło nam zaprezentować działalność Fundacji oraz cieszyć się wspólnym czasem przy atrakcjach i zabawach takich jak koło fortuny, malowanie twarzy, i plecienie warkoczyków.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Centrum Kultury Raszyn oraz Urzędowi Gminy Raszyn za zaproszenie i umożliwienie nam udziału w tym ważnym wydarzeniu. Wdzięczni jesteśmy także wolontariuszkom Indze i Ani oraz Grupie Operacyjnej Ratownictwa Drogowego ELE TAXI za przeprowadzenie pokazu pierwszej pomocy, który okazał się cenną lekcją dla uczestników.

Nasze stoisko zaszczyciła swoją obecnością p. Bogumiła Stępińska-Gniadek – Wójt Gminy Raszyn.

Obecność Kapitana Tadeusza Wrony, który podpisywał swoje książki, dodała wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Dziękujemy wszystkim za współpracę i do zobaczenia na kolejnych imprezach!