Justyna Glapińska

Wsparcie Psychologiczne

Nazywam się Justyna Glapińska, jestem Magistrem Psychologii, odbyłam kilkumiesięczne praktyki w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale młodzieżowym oraz dorosłych.  Dwukrotną kilku miesięczną praktykę odbyłam również w placówce pracując z dziećmi niepełnosprawnymi.  Aktualnie pracuje w Fundacji Pandora jako wsparcie psychologiczne.

Sama od urodzenia borykam się z fizyczną niepełnosprawnością co wyposażyło mnie w doświadczenie życiowe.

Dzięki temu potrafię utożsamić się z problemami dnia codziennego osoby niepełnosprawnej.  Oferuję pomoc w zakresie wsparcia psychologicznego dla dzieci, młodzieży, a także dla ich rodziców oraz osób dorosłych, które na co dzień  borykają się z niepełnosprawnością.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w drodze do sprawności swojej lub swojego dziecka, chcesz podzielić się z kimś swoimi lękami i obawami. Myślę, że jestem odpowiednią osobą, która zapewni Ci przestrzeń, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i profesjonalizm. Sesje ze mną można umawiać na stronie Fundacja Pandora – terapie online

Kontakt: +48 695206124