Agnieszka Kudyra

50% Donated
Goal : 10.00 zł
0
Donors
5.00 zł
Donated
Wesprzyj

Login

Follow
Od dziecka choruję na dysplazję włóknistą. Jest to choroba z grupy łagodnych nowotworów kości. Kości deformują się, pękają. Tworzą się różnego rodzaju guzy, które muszą być badane i w razie potrzeby wycinane. Problemy zaczęły się w wieku 6 lat, lecz lekarze nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy. Pierwszą operację miałam w wieku 8 lat i od tego czasu przeszłam już 11 poważnych operacji. Moja walka z chorobą trwa 23 lata. 23 lata bólu i nadziei, że będzie lepiej.

Na co dzień jestem na środkach przeciwbólowych. Staram się uśmiechać, chociaż czasem i na to brakuje mi sił.

Niestety dwie ostatnie operacje na tyle pogorszyły mój stan zdrowia, że w Polsce skończyły się pozytywne drogi leczenia. Kość jest na tyle słaba, że pełna rewizyjna Endoproteza nie trzyma się, migruje w dół miażdżąc mi kość powodując straszny ból i duże obrzęki. Na co dzień jestem na środkach przeciwbólowych. Staram się uśmiechać, chociaż czasem i na to brakuje mi sił.
Szukając pomocy konsultowałam się w wielu Klinikach w całej Polsce. Po konsultacji u dr. Feldmana dostałam szansę na powrót do zdrowia. Są to trzy operacje w Paley Institute w USA. Niestety koszt tych operacji to milion złotych…

Każda, nawet najmniejsza wpłata, to dla mnie szansa na normalne życie.

Dziękuję najmocniej…

~ Agnieszka Kudyra