Antoni Mierzejewski

Numer podopiecznego: 068
50% Donated
Goal : 10.00 zł
0
Donors
5.00 zł
Donated
Wesprzyj

Login

Follow

Witajcie nazywam się Antoni. Urodziłem się 17.07.2016 r z bardzo rzadką chorobą genetyczną prawostronnym zniekształceniem oraz skróceniem rączki i nóżki (fibular hemimelia). Moja mamusia i tatuś o mojej wadzie dowiedzieli się dopiero wtedy gdy przyszedłem na świat

Czeka mnie długie i bolesne leczenie.

Opowiem Wam troszkę o mojej wadzie. Moja prawa nóżka jest krótsza od lewj, brakuje w niej kości strzałkowej. Moja stópka też wygląda inaczej niż ta zdrowa mam w niej tylko trzy paluszki i jest źle ustawiona. Mam jeszcze jedną wadę moja prawa rączka ma tylko dwa paluszki. Po moich narodzinach z moją mamusią i tatusiem pojechałem do lekarza aby dowiedzieć się coś więcej o moich wadach oraz czy moja rączka i nóżka będą sprawne. Kiedy lekarz mnie zobaczył powiedział moim rodzicom , że nóżkę da się naprawić ale czeka mnie kilka operacji i rehabilitacji. Wiem że nigdy nie będę chodził tak jak chłopczyk o zdrowych nóżkach. Już do końca życia będę w jakiś sposób ograniczony.Ale mam wielką nadzieję ,że kiedyś razem z moimi Rodzicami i z Wami uda mi się stanąć na obie nóżki.

Niestety operację które mnie czekają i wydłużenie nóżki są bardzo kosztowne i tylko w ten sposób lekarze są w stanie mi pomóc.

Czeka mnie długie i bolesne leczenie.

Mam nadzieję , że dzięki Wam ludziom bo na pewno macie dobre serduszka uda Nam się uzbierać potrzebne pieniążki na operację i będę mógł chodzić.