Bianka Kuśmirek

Czekaliśmy na Biankę bardzo długo, gdy już straciliśmy nadzieje, szczęście się do nas uśmiechnęło. Ciąża przebiegała prawidłowo, lekarzem prowadzącym był koordynator szpitala, ginekolog  posiadający certyfikaty ultrasonografii PTGiP.
Niestety pomimo co miesięcznych wizyt, badań prenatalnych nasze dziecko urodziło się z wadą wrodzona ręki, oraz serca VSD ubytek przegrody międzykomorowej, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na sali po porodzie. Naszą rozpacz można sobie tylko wyobrazić, ale dla niej, naszej najukochańszej, musieliśmy bardzo szybko pozbierać się i tak też się stało.
Bianka jest pod opieką kardiologa, oraz genetyka w IMiDz. uczęszcza na rehabilitacje. Po licznych wizytach ortopedycznych trafiliśmy do Instytutu dr Paley, gdzie po konsultacji doktor zadecydował, że podejmie się zrekonstruowania dłoni Bianki tak, aby stała się bardziej funkcjonalna. Straciliśmy 6 miesięcy w ciąży, nie wiedząc o problemach z jakimi przyjdzie się zmagać naszemu dziecku, teraz zrobimy wszystko, aby poprawić jej komfort życia, tak by mogła choć w małej części być sprawna jak inne dzieci.
Czasu, aby uzbierać tą ogromną kwotę jest niewiele, dlatego nie możemy stracić już ani minuty dłużej zwłaszcza, że czas nas goni, aby przeszczep się przyjął, a zabieg był efektywny, operacja musi być wykonana do 18 miesiąca życia, dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o pomoc sami nie jesteśmy w stanie uzbierać tak ogromnej kwoty.
Zainteresowanych zapraszamy do połączenia się z nami i z Bianką na Facebook’u aby tam śledzić jej dalsze losy.
Z całego serca w tych trudnych czasach i wysokiej inflacji Bianka liczy na Państwa.
~ Martyna i Jarek Kuśmirek
Numer podopiecznego: 110