Edgar Muniowski

Mam na imię Edgar i mam 8 lat.

Od 5 lat zmagam się z choroba kości. Są one słabsze niż kości moich rówieśników. Nie mogę biegać i skakać jak wszyscy.

W wieku 3,5 lat złamałem stopę. Padło wtedy podejrzenie CRMO czyli przewlekłego zapalenia szpiku i kości. Na szczęście nie wpłynęło to wtedy znacząco na możliwość poruszania się. W wieku 5,5 roku stan zapalny pojawił się w mojej prawej ręce, a rok temu w kości udowej przy stawie kolanowym co niestety przy zastosowanym leczeniu doprowadziło do koślawości nogi i inwalidztwa. Mam za sobą trzy operacje i czekają mnie kolejne.

Chciałbym chodzić samodzielnie jak inne dzieci i jeździć na rowerze. To moje marzenie. Aby je osiągnąć potrzebuje długiej i kosztownej rehabilitacji. Pomóż proszę spełnić mi moje marzenia. Wesprzyj mnie i przekaz swoje 1,5% podatku na numer Fundacji “Kochaj Zycie”.