Maciek Zajenkowski

Marzeniem 7-letniego Maćka i  jego rodziców jest to, aby miał sprawne rączki!!!!!!!!!!!!

Chłopiec urodził się z izolowaną wadą dłoni  akrosyndaktylią .  W prawej dłoni  brak jednego palca , w  lewej trzech paluszków.

Jedynym ratunkiem dla Maciusia jest  kolejna operacja, i ciężka rehabilitacja w USA. Na refundację operacji liczymy poprzez NFZ, ale pozostają jeszcze koszty wyjazdu i pobytu za oceanem. Później rehabilitacja w Polsce. Syn przeszedł 3 operacje w Polsce podczas których nastąpiło rozdzielenie zrośniętych palców. Maciek od 3 m.ż jest cały czas  rehabilitowany .Systematycznie jeździmy na zajęcia integracji sensorycznej i terapie ręki. Robimy co w naszej mocy  Lekarze w Polsce zrobili bardzo dużo dla naszego skarba , ale nic więcej nie mogą nam zaofiarować.

Liczymy na konsultację u  Doktora Paleya i operacje  dzięki , której Maciek odzyska absolutna sprawność. Liczymy całą rodziną na cud – który jest coraz bliżej do zrealizowania .

Wierzymy w  pomoc ludzi o ogromnym sercu .Dzięki Wam Maciek  w przyszłości  jak deklaruje zostanie naukowcem .Wiem , że będzie kimś wyjątkowym .

Maciek Zajenkowski z rodzicam