Michał Cuber

“Zawsze chciałem latać, dziś walczę żeby żyć bez bólu. Zachorowałem na cukrzyce typu 1 w wieku 14 lat. Trzy lata temu zdiagnozowano ostrą polineuropatie. Ciężki start w dorosłość, kiedy każdy dotyk sprawia ból. Depresja, psycholog, rok życia spędzony w łóżku, i zawieszenie na ten czas nauki w tych ciężkich momentach. Mama była i jest dla mnie wsparciem.

Koszty leczenia przekraczają nasze możliwości finansowe. Wymagam sensora z powodu bardzo częstych hipoglikemii, całej gamy leków przeciwbólowych, które pomagają tylko w małym stopniu. Serdecznie proszę i jednocześnie dziękuję za każde wsparcie.”

~ Michał, ur.13,10,1999.