Wojciech Jackiewicz

Cześć, mam na imię Wojtek. Urodziłem się w sierpniu 2017 roku z chorą nóżką.

W prawej łydce nie mam kości piszczelowej. Nóżka jest też krótsza, dodatkowo moja stópka jest wykrzywiona. Mógłbym już zacząć stawiać swoje pierwsze kroki, nauczyć się chodzić, ale choroba mi to uniemożliwia. Narazie jestem jeszcze mały i nieświadomy swoich wad, ale z każdym dniem coraz bardziej utrudniają mi życie, uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i prawidłowy rozwój.

Jest na świecie jeden doktor, dr Paley z USA, który jest dla mnie nadzieją na normalne chodzenie i poruszanie się w przyszłości. Wesprzyj mnie i spraw bym samodzielnie stanął na nóżki i mógł chodzić jak inni, po odbyciu kosztownego leczenia.