O „Pasji w pomaganiu” w magazynie PrzedsiębiorcyEU

Zapraszamy do lektury inspirującej historii Fundacji „Kochaj Życie”, opublikowanej w sierpniu 2023 w magazynie Przedsiębiorcy.EU.

Ten artykuł to relacja o naszej organizacji, która od 2007 roku realizuje swoją misję pomagania potrzebującym w najtrudniejszych sytuacjach.

Prezes Małgorzata Nowotnik, dzieli się z czytelnikami wspomnieniami o początkach fundacji i o konsekwentnym dążeniu do skutecznego, pełnego wdzięku wsparcia dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Przyjrzymy się nie tylko historii fundacji, ale także jej różnorodnym działaniom, które przekraczają granice pomocy medycznej, angażując się w kulturę, sztukę i wsparcie uchodźców. To historia pełna pasji i dowód na to, że pomaganie nigdy nie wychodzi z mody, jeśli ma się pomysł i serce na właściwym miejscu.

Zdjęcia do artykułu: Diana Rybchenko