Pomagamy – Wygrywamy! Charytatywny Piknik w Lesznowoli (20.06.2021)

Razem z Urzędem Gminy Lesznowola, zapraszamy na charytatywny piknik w nadchodzącą niedzielę, 20 czerwca. Gwoździem programu będzie mecz piłkarski, w którym drużyna złożona z aktorów i dziennikarzy stawi czoła miejscowym samorządowcom. Wśród atrakcji również pokaz mody, warsztaty artystyczne i dużo więcej! Zebraniu środków na statutowe cele fundacji, czyli pomoc dzieciom z problemami ortopedycznymi posłuży zaś charytatywna aukcja, która poprowadzi Jerzy Petersburski Junior.

W pokazie mody wezmą udział: Laura Łącz, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Elżbieta Panas (Ojciec Mateusz), Tatiana Sosna-Sarno, Divine Martyńska – z dziećmi (Barwy Szczęścia), Karolina Chapko, Marlena Szmaja, Karolina Nowakowska, Magda Wójcik, Magda Górska, oraz Paulina Koziejowska.

Wśród uczestników meczu zobaczymy: Konrada Skolimowskiego (Barwy Szczęścia), Łukasza Tomczyka – wokalistę zespołu Looks, Radosława Dymszę Bagińskiego – prawnuka Adolfa Dymszy, Tomasza Martyńskiego – wokalistę, Sławka Dolińca – (aktora z Och Karol, Bitwa o Anglię), Karola Sanettiego – iluzjonistę, Jakuba Kucnera (M jak Miłość), Sławka Rzymańskiego – dziennikarza SuperExpres, Łukasza Cymborskiego (dziennikarza), Pawła Jatczaka, oraz Grylewicza – wokalistę.

Niedziela 20 czerwca, godzina 14:00 – 20:00
Stadion Sportowy w Lesznowoli, ul. Szkolna 6