Relacja i galeria zdjęć z charytatywnego pikniku ‘Pomagamy – Wygrywamy!’ w Lesznowoli (20.06.2021)

Wspaniałą imprezę na rzecz podopiecznych Fundacji „Kochaj Życie” zorganizowała gmina Lesznowola. Fundacja organizuje pomoc dzieciom z bardzo poważnymi wadami ortopedycznymi, w większości wypadków grozi pacjentom amputacja narządu ruchu.

Dzięki Pani Wójt Gminy Marii Jolancie Batyckiej – Wąsik, jej współpracownikom i wielu instytucjom Gminy Lesznowola oraz Zarządowi Fundacji „Kochaj Życie” prezes Małgorzacie Nowotnik i wiceprezes Annie Rajewskiej dało się zorganizować ciekawą imprezę – a  co najważniejsze – zebrać środki na pomoc potrzebującym.

W programie pikniku były między innymi:

Mini Mistrzostwa Europy – turniej piłkarski 6 drużyn (80 zawodników z rocznika 2014).

Break Dance – pokaz taneczny w wykonaniu grupy MROKERSCREW ze szkoły podstawowej w Mrokowie.

Gwiazdorski pokaz mody – prowadziła znana aktorka, Laura Łącz, a  na wybiegu stroje prezentowały między innymi: Małgorzata Potocka, Joanna Kurowska, Tatiana Sosna-Sarno.

Mecz piłkarski Gwiazd – dziennikarze i aktorzy – kontra samorządowcy Lesznowoli.

Odbyła się aukcja „LICYTUJEMY – POMAGAMY”. Licytowano  pamiątki sportowe i dzieła sztuki na rzecz podopiecznych Fundacji „Kochaj Życie”.
Hitem była koszulka Roberta Lewandowskiego!

Uczestnicy zmagań sportowych otrzymali nagrody, znane aktorki na wybiegu – mnóstwo braw i owacji, uczestnicy pikniku mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy, ale najważniejsze na tym pikniku było to, że dzięki ludziom o wielkich sercach i dobrej woli udało się zebrać środki na pomoc podopiecznym Fundacji z poważnymi wadami ortopedycznymi.

Uczestnikom, patronom, sponsorom, gościom, współorganizatorom, podopiecznym naszej Fundacji i wszystkim obecnym na pikniku – Dziękujemy!