XV Jubileuszowa Gala Fundacji Kochaj Życie

Za nami XV Charytatywny Bal Fundacji Kochaj Życie. W tym roku było wyjątkowo, gdyż pierwszy raz nagrodziliśmy statuetkami „Szlachetnych Serc” wspaniałe osoby, które od lat zaangażowane są w i aktywnie wspierają naszą Fundację.

Oprócz tego zobaczyliśmy walentynkowy pokaz mody Doroty Goldpoint z udziałem największych polskich gwiazd. Była loteria, były licytacje, a wszystko w ważnym celu! Dziękujemy że byliście z nami. Dzięki Wam będziemy mogli wesprzeć naszych podopiecznych.

Podczas gali, statuetkę „Szlachetnych Serc” wręczyliśmy:

• Panu Michałowi Fijołowi, Prezesowi PLL LOT S.A., za wieloletnią współpracę, życzliwość i zaangażowanie, które uskrzydlają nas do działania i spełniania marzeń potrzebujących.
  • Pani Małgorzacie Puczyłowskiej za zaangażowanie i popularyzowanie idei Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Pani Dorocie Goldpoint za wieloletnią współpracę oraz wniesienie piękna i artystycznego ducha w działania Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Pani Jolancie Batyckiej-Wąsik, Wójt Gminy Lesznowola, za życzliwość, oddanie i wieloletnie wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Pani Annie Szadkowskiej, Prezes Hyundai Motortest, za oddanie, hojność i wieloletnie wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Państwu Robertowi i Mery Fajstom, właścicielom Firmy La..Mu, za zaangażowanie i wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Pani Angelinie Rybchenko za zaangażowanie w pomoc zwierzętom. Pani determinacja i empatia sprawiły, że wiele istot ma teraz lepsze życie.
  • Panu Michałowi Trzecieckiemu, Prezesowi Drukarni w Oficynie, za oddanie, hojność i wieloletnie wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Panu Andrzejowi Zarębie, Wójtowi Gminy Raszyn, za oddanie, hojność i wieloletnie wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.
  • Bankowi Spółdzielczemu w Raszynie za hojność i wieloletnie wspieranie działań Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom i sponsorom:

PLL „LOT”, Optyk Oko na Świat, Chantarelle Polska, LaMu Moda, Batiste PL, Dr Jerschina, Gold Polska, Grupa Deluxe, Hyundai MotorTest, Lekam, Bank Spółdzielczy w Raszyniem Drukarnia w Oficynie, Grupa Zakupowa HoReCa.

Do zobaczenia za rok!